Tieši uz saturu
Somijas ārlietu ministrija

IkgadējieTeam Finland svētki Somijas simtgades zīmē - Somijas vēstniecība, Rīga : Aktualitātes

SOMIJAS VĒSTNIECĪBA, Rīga

Kalpaka bulvaris 1
LV-1605 Rīga, Latvija
Tel. +371-6707 8800
E-pasts sanomat.rii@formin.fi
English | Latviski | Suomi | Svenska |  | 
Normāli burtiRakstīt lielākiem burtiem
 
Jaunumi, 2017.06.08.

Ikgadējie Team Finland svētki Somijas simtgades zīmē

Team Finland svētki Somijas vēstniecības dārzā

Jau piekto gadu pēc kārtas Somijas vēstniecībā tika svinēti Team Finland dārza svētki.   Šogad tie notika 7. jūnijā un, lai arī svētku laikā lija lietus, tas tomēr nenobiedēja  kuplā skaitā atnākušos  viesus.  Šī ikgadējā pasākuma nolūks ir padarīt Somijas uzņēmumus Latvijā redzamākus un palīdzēt tiem veidot kontaktus ar vietējiem uzņēmējiem, organizācijām un iestādēm. Šogad pasākuma tēma bija "Somijai 100", jo tieši pirms 100 gadiem 1917.gada 6. decembrī  Somija ieguva neatkarību. Par godu šai nozīmīgajai jubilejai vēstniecības dārzs bija izrotāts ar simtgadei gatavotu balonu dekorācijām un karodziņiem.

Vēstnieks Olli Kantanens un vēstniecības I Sekretare Anna-Mari Hemeleinena

Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens atklāja dārza svētkus ar uzrunu, kurā viņš uzsvēra šīs jubilejas  īpašo nozīmi  somiem un vinu draugiem Latvijā. Somijas simtgades svinību moto ir "Kopā" (Yhdessä) un arī šie dārza svētki varēja notikt tikai pateicoties Somijas vēstniecības un daudzo somu firmu Latvijā sadarbībai un to devīgajam atbalstam. Šobrīd Latvijā darbojas tuvu pie 400 Somijas uzņēmumu, un daudzi no tiem ir labi zināmi, spēcīgi zīmoli, kurus raksturo tādi apzīmējumi kā kvalitāte un ilgtspēja.

Vakars turpinājās ar savstarpējām sarunām, somu firmu sarūpētā cienasta baudīšanu un dīdžeja mūziku fonā.

Laimīgie loterijas vinnētāji

Programmā bija iekļauta arī loterija, kurai biznesa partneri bija ziedojuši vērtīgas balvas. Daudzu viesu sejas atplauka priecīgā smaidā, kad vēstnieks nosauca vinu vārdus kā loterijas laimētājus.

Pasākums deva lielisku iespēju gan uzņēmumiem, gan organizācijām dibināt jaunus kontaktus  un viesi izteica apmierinātību ar Somijas uzņēmumu produktu un sniegto pakalpojumu  augsto kvalitāti.

Somijas vēstniecïba un Team Finland Latvija pateicas visiem partneriem, sponsoriem un viesiem par šo brīnišķīgo pasākumu. Veiksmīgā dārza svētku koncepcija turpināsies arī nākotnē.

Izprintē šo lapu

Atjaunināts 2017.06.08.


© Somijas vēstniecība, Riga | Informācija www-pakalpojumam | Kontaktinformâcija