Tieši uz saturu
Somijas ārlietu ministrija

Linda Liukasa uzstāsies Nacionālajā eTwinning konferencē - Somijas vēstniecība, Rīga : Aktualitātes

SOMIJAS VĒSTNIECĪBA, Rīga

Kalpaka bulvaris 1
LV-1605 Rīga, Latvija
Tel. +371-6707 8800
E-pasts sanomat.rii@formin.fi
English | Latviski | Suomi | Svenska |  | 
Normāli burtiRakstīt lielākiem burtiem
 
Jaunumi, 2017.09.25.

Linda Liukasa uzstāsies Nacionālajā eTwinning konferencē

7. oktobrī Nacionālajā eTwinning konferencē Rīgā, kurā skolu komandas prezentēs septiņus pagājušā mācību gada veiksmīgākos sadarbības projektus, būs iespēja satikt pazīstamo somu stāstnieci Lindu Liukasu, dzirdēt Re:Baltica pētījumu par Latvijas izglītības sistēmu, kā arī būt klāt “Nacionālā eTwinning balva 2017” pasniegšanā.

Konference notiks Spīķeru koncertzālē, kur labāko projektu veicēji, “Nacionālā eTwinning balva 2017” finālisti, prezentēs savus skolu sadarbības projektus, lai cīnītos par eTwinning nacionālo gada balvu. Konferences dalībniekiem būs nebijusi iespēja klātienē satikt somu stāstnieci, visā pasaulē iemīļotas grāmatas “Sveika, Rūbij!” autori, “Inspiring 50: Europe 2017” balvas ieguvēju Lindu Liukasu (Linda Liukas), kura stāstīts par satura radīšanu un tehnoloģijām caur radošām aktivitātēm. Viņas izdotās grāmatas pirmskolas vecuma bērnus ar tehnoloģiju pasauli iepazīstina caur stāstu un atraktīvajiem grāmatas varoņiem, kā arī radošiem uzdevumiem, kuri veicina izpratni par programmēšanu un attīsta algoritmisko domāšanu.

Konferences otrajā daļā Re:Baltica žurnāliste Evita Puriņa nodarbībā “Taisnīga izglītības sistēma Latvijā – utopija vai sasniedzams mērķis?” stāstīs par Re:Baltica pētījumu un aicinās skolotājus diskutēt par Latvijas izglītības sistēmu, labajiem piemēriem un iespējām.

Lai pieteiktos konferencei, līdz šī gada 4. oktobra plkst. 09:00 tiešsaistē jāaizpilda dalības anketa. Konference ir bezmaksas, Lindas Liukasas uzstāšanās laikā tiks nodrošināta tulkošana no angļu valodas. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Apstiprinājumu dalībai konferencei katrs saņems e-pastā divu darbadienu laikā pēc pieteikuma termiņa beigām.

Jautājumus par konferenci var uzdot, rakstot uz info[at]etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning nacionālā konference”) vai zvanot uz 67358067.

Izprintē šo lapu

Atjaunināts 2017.09.25.


© Somijas vēstniecība, Riga | Informācija www-pakalpojumam | Kontaktinformâcija